Specializuji se na vozy značek
Jeep, Alfa Romeo, FiatLancia

         Vítejte na mém webu - poskytuji služby v oblasti prodeje ojetých i nových vozů ze zahraničí. Snažím se vám nabídnout kvalitní a spolehlivé vozy za férovou cenu.

         U každého vozidla, které prodávám, provádím předprodejní servis, důkladnou kontrolu a diagnostiku dle standardu automobilek. Mojí snahou je poskytnout u servisu ojetých aut bezvadný technický stav, aby vozidla ujela bez problému vzdálenost do dalšího servisního intervalu. Všechny závady a problémy jsou tak řešeny před prodejem.

         Tento koníček mi přináší radost, ale není mou hlavní prací. Snažím se najít skvělé vozy za výhodné ceny a nabízet je zákazníkům jako soukromý prodejce. Na základě zkušeností s evropským trhem, preferuji dovoz automobilů z Itálie a Francie, kde nehrozí degradace vozidla korozí a jsou zde důkladněji prováděny servisy i servisní intervaly než v jiných evropských zemích

Moje služby zahrnují:
       ✓  Dovoz ojetých vozů
       ✓  Kvalitní kontrola vozidel
       ✓  Registrace vozidla v ČR

Původ vozidel

         Všechna ojetá vozidla, která nabízím, jsou v mém vlastnictví. Tyto vozy nakupuji od autorizovaných dealerů v Evropě, s kterými již mám dlouhodobé vztahy. Většinou se jedná o vozy, které jsou vykoupeny od majitele protiúčtem, kdy si zákazník kupuje nový vůz a starý prodává.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, jsem vám k dispozici s radami a doporučeními.

+420 728 445 306 Napište mi
TOPlist